מתנות לאביונים – לחץ כאן

במבה שלא נמכרה בפסח

שאלה:

במבה אדומה שיוצרה לפני פסח ולא נמכרה לגוי בפסח, אין מרכיבי חמץ ברשימת המרכיבים. אבל רשום ברשימת האלרגניים שעלול להכיל גלוטן חיטה. האם מותר באכילה?
תודה

תשובה:

רשימת האלרגניים היא רק כדי להבטיח את עצמם מתביעה, זו לא סיבה לחשש אמיתי. מסתבר שאין בזה חמץ.

Join the Conversation

2 Comments

  1. חמץ בתערובת גם אסור אחרי פסח אלא שאם הוא פחות משישים הרי הוא בט ולא שייך כאן דין חמץ במשהו, ראה שו"ע תמז יא.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות שנצפות עכשיו:

מאמרים אחרונים

מדריכים הלכתיים

הכנו עבורכם
דבר תורה לשבת!

מחפשים כל שבוע איזה דבר תורה להגיד בשבת?

מעכשיו תקבלו כל שבוע דבר תורה ואת כל השאלות הכי מעניינות אליכם למייל