לתרומות לחץ כאן

טרמפ לעולם הבא

להצטרפות לאלפי המנויים ולקבל את העלון חינם, לשלוח הערות או תגובות, נא ליצור קשר עם הרב יהושע אלט בכתובת [email protected]. העלון מתפרסם בשש יבשות וביותר מארבעים מדינות ברחבי תבל.

כדי לרכוש אחד מהספרים (באנגלית) של המחבר (עותק או ספר אלקטרוני) ולקבל אותו במשלוח עד דלת ביתך, אנא שלח דוא"ל לכתובת [email protected]  או בקר בכתובת https://amzn.to/3eyh5xP.

המחבר מרשה ומעודד לכל מי שרוצה להעתיק ולהפיץ את העלון לזכות את הרבים.

ר' אלט זכה ללמוד תחת הרה"ג מרדכי פרידלענדער זצ"ל והוסמך לרבנות על ידי הרה"ג זלמן נחמיה גולדברג זצ"ל. ר' אלט הוציא שלשה ספרים במגוון נושאים בעניעי יהדות ומחשבת ישראל. כתביו מופיעים באנגלית, אידיש, עברית, גרמנית וצרפתית.

טרמפ לעולם הבא

אברך בשם יוסף היה פעם בקבר רחל וחיפש טרמפ לדירתו במעלות דפנה. אדם בשם שמואל שנסע לביתו בהר נוף מקבר רחל הסכים בשמחה להסיע אותו.

יוסף לא רצה שהאיש ייצא ממסלולו (הנסיעה להר נוף אינה עוברת דרך מעלות דפנה) אז הוא אמר לו להוריד אותו בתחנת אוטובוס בהר נוף והוא ייקח אוטובוס למעלות דפנה. אמר לו שמואל שמעלות דפנה אינה יציאה מהמסלול. הוא הסביר, "אם היעד שלי  הוא הר נוף, אז מעלות דפנה זה יציאה מהמסלול שלי. אבל היעד שלי הוא עולם הבא ולכן זו הדרך להגיע לשם".

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *