לתרומות לחץ כאן

שכירות פועלים

שאלה:

שבוע טוב ומבורך לכבוד הרב,

כאשר נגשתי למלא את דף שעות העבודה על חודש לועזי זה למניי'נם מתוך שהיה מונח במחשבתי שעבדתי רק בשבועיי'ם מתוכו, הבחנתי לפתע שיש לי ספק שלא היו אלו שבועיי'ם אלא שלוש, ומשכך כאשר בקשתי את חתימת המבוגר או לחילופין את חתימת רעיי'תו או בנו על מספר השבועות בכדי שבעז"ה אח"כ אעבירו למשרד, ציינתי להם שיחתמו על שניי'ם, ועל השלישי, כיוון שאיני בטוח שההיתי בו וצריך שאבדוק זאת וכמו כן אם גם להם אין וודאות שהגעתי בשבוע השלישי – אז שלא יחתמו.

לאחר זמן מה שבאתי לאסוף את טופס השעות מהם, מצאתי אותו חתום גם על השבוע השלישי.

האם בעז"ה לאור זאת הנני יכול לסמוך שהספק שלי הוסר ולהגיש למשרד את טופס השעות בלי לומר להם דבר? או שמא כן צריך לומר להם במשרד את הענין הנ"ל ושהם יחליטו אם לאשר את השבוע השלישי הזה או לא?

בברכה,

תשובה:

שלום וברכה,

האם חיסרת שבוע או לא, אם לא חיסרת שבוע ורק אתה מסתפק האם שבוע השלישי הוא שבוע הבא או שבוע שכבר עבדת אין איסור להגיש את הטופס חתום במלואו כי גם אם לא עבדת הרי אתה תעבוד בו השבוע. אם חיסרת שבוע אתה צריך להודיע לאחראי שחיסרת, ולהודיע את הספק שלך.

בהצלחה.

מקורות:

הצטרף לדיון

3 תגובות

  1. הספק צץ מכיוון שהעבודה עם מבוגר זה הופסקה לאחר יום ראשון שבשבוע שעבר ולי היה מונח שעבדתי שבועיי'ם (כל שבוע הוא מורכב מימים לסרוגין ואולי זה גם קצת בלבל אותי) אך נראה לי גם יחד עם זאת שלא פספסתי הגעה אליו עד ליום הפסקת העבודה. אז בכל זאת להציג את הדברים לעו"ס במשרד ושהיא תחליט מה לעשות?

  2. אתה יכול לשאול את בני המשפחה ואם הם יאמרו לך שלא חיסרת את השבוע הזה אתה יכול להציג ללא שום הודעה. אם הם מסתפקים תציג את העובדות לאחראי.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שאלות שנצפות עכשיו:

מאמרים אחרונים

מדריכים הלכתיים

הכנו עבורכם
דבר תורה לשבת!

מחפשים כל שבוע איזה דבר תורה להגיד בשבת?

מעכשיו תקבלו כל שבוע דבר תורה ואת כל השאלות הכי מעניינות אליכם למייל