מתנות לאביונים – לחץ כאן

קנולה לאוכלי לפתית

שאלה:

האם מותר לאוכלי לפתית בפסח להשתמש בשמן קנולה שכתוב עליו שכשר לאוכלי קטניות?

תשובה:

שלום וברכה מי שאוכל את הליפתית עצמה ודאי יכול לאכול גם את השמן המופק ממנה… למעשה נהגו לא לאכול את הליפתית בפסח מי שאינו אוכל קטניות. יום נעים.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות שנצפות עכשיו:

מאמרים אחרונים

מדריכים הלכתיים

הכנו עבורכם
דבר תורה לשבת!

מחפשים כל שבוע איזה דבר תורה להגיד בשבת?

מעכשיו תקבלו כל שבוע דבר תורה ואת כל השאלות הכי מעניינות אליכם למייל