שוכר שלא משלם וועד בית

שוכר שלא משלם ועד בית האם המשכיר צריך לשלם?

תשובה:

שלום רב,

אני מתנצל על האיחור במתן התשובה,

אכן המשכיר חייב לשלם.

מקורות:

לפי החוק (חוק המקרקעין סעיף 58) החוב של דמי וועד בית מוטל על בעל הדירה ולא על הדייר, כלומר על המשכיר ולא על השוכר. עיין עלון המשפט גליון 44 עמוד 6 תשובה יא וגליון 45 עמוד 7.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות שנצפות עכשיו:

מאמרים אחרונים

מדריכים הלכתיים

הכנו עבורכם
דבר תורה לשבת!

מחפשים כל שבוע איזה דבר תורה להגיד בשבת?

מעכשיו תקבלו כל שבוע דבר תורה ואת כל השאלות הכי מעניינות אליכם למייל