האם ג’לאטין מאכל בשרי?

הרב יוסף זריצקי
י"ד חשון ה'תשע"ז

במקום אחר שאלתי האם ג’לאטין הינו מאכל בשרי וענו לי שאין צורך לחכות 6 שעות עד לאכילת מוצרי חלב. עד כמה שאני יודע ג’לאטין מיוצר מעצמות של חזיר או במקרה הטוב עצמות בקר או דגים, אם אכן מיוצר הג’לאטין מעצמות בקר או כל בהמה טהורה כיצד חומר זה הינו פרווה? ישנן סוכריות גומי ששמעתי שמיוצרות מג’לאטין של עצמות בהמה גסה, האם נכון לחכות אחרי אכילת סוכריות לעיסה אלו 6 שעות עד לאכילת מוצרי חלב? אבקש תשובה מסבירה ומנומקת.

תשובה:

האיסור מהתורה לאכול בשר וחלב יחד זה רק בבשר כשר.ג’לטין של תרופות על אף שמקורו מהחי. אין לו דין בשר. כיון שהוא עובר הרבה מאוד עיבודים כימיים.ומכיון שלוקחים אותו רק בבליעה. מותר לבלוע איתו מאכלי חלב. ישנה תשובה של הרב עובדיה יוסף שמותר לאכול יופלה של תנובה שיש במרקם שלו ג’לטין. שמקורו מהדגים. על אף שחלק מהספרדים לא אוכלים דגים עם חלב. כיון שהגלטין עובר הרבה עיבודים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים