שימוש בפרויקט השו"ת על מס' מחשבים שבבעלותו

האם ניתן להשתמש בפרויקט השו"ת ביותר ממחשב אחד לצורך אישי?
המחשבים בבעלותי.

תשובה:

שלום רב,

להעביר את הדיסק המקורי ממחשב למחשב, אין שום בעיה. ליצור שני עותקים פרוצים כדי להשתמש בשני מחשבים בו זמנית יש לבקש מהם רשות.

מקורות:

החוק (חוק זכות יוצרים התשס"ח סעיף 24) מתיר ליצור עותק לשם גיבוי, אך לא כדי להשתמש שימוש יותר מורחב בתוכנה.
עיין בספר משנת זכויות היוצר עמוד קטו והלאה דעת הגרי"ש אלישיב בעניין זכויות יוצרים.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות שנצפות עכשיו:

מאמרים אחרונים

חפשו מאמר

מדריכים הלכתיים

חפשו מדריך הלכתי

הכנו עבורכם
דבר תורה לשבת!

מחפשים כל שבוע איזה דבר תורה להגיד בשבת?

מעכשיו תקבלו כל שבוע דבר תורה ואת כל השאלות הכי מעניינות אליכם למייל