דבר הרב פליישמן

הרב יוסף פליישמן - ראש הכולל ודיין בית הדין

מטרת האתר היא להורות הלכה לכל פונה באשר הוא, בכל התחומים, ובכל השפות, על ידי רבנים ודיינים שהוסמכו לכך ע”י גדולי הפוסקים. כמו כן פועל המוסד להעמיק בציבור את החשיבות של דיני ממונות לפי ההלכה. באתר תוכלו לקרוא ולהחכים בעזרת מאמרים מעמיקים, לימוד נושאים בדיני ממונות בצורה יסודית והיוועצות און ליין עם רבני בית המדרש בנושאים הלכתיים שמעניינים אתכם. כולי תקווה שהאתר ימצא חן בעיניכם ויגשים את המטרות. נשמח שתצרו עמנו קשר ותעירו את הערותיכם – הארותיכם.

בכבוד רב
הרב יוסף פליישמן
אב”ד “נתיבות חיים”
וראש הכולל


הרבנים המשיבים

כל הרבנים המשיבים נסמכו להוראה על ידי גדולי הרבנים וכמו כן יש להם סמיכה מטעם הרבנות הראשית לישראל, ומשמשים בפועל כדיינים ורבנים בקהילות חשובות.

עורך ראשי: הרה”ג יוסף דוד וינגרטן שליט”א, דיין ומורה הוראה בקריית ספר ורבה של קהילת “קהל חסידים” בנאות הפסגה.

עורך ראשי בענייני חושן משפט: הרה”ג ברוך שובקס שליט”א, דיין בבית דין “נתיבות חיים” שבנשיאות הגאון הגדול רבי חיים פנחס שינברג שליט”א.

עורך ראשי בענייני אבן העזר: הרה”ג אליהו בר שלום שליט”א, דיין, ראש בית ההוראה “משפטי החיים” בת ים, ראש כולל “משפטי החיים” ירושלים, מחבר ספרי משפט הכתובה, מרצה בארגונים שונים בעניני המשפחה היהודית.

עורך ראשי בעניני טהרה ומקוואות: הרה”ג אליהו אלחרר שליט”א, רבה של מודיעין.

עורך ראשי בשאלות הנוגעות לכשרות: מומחה הכשרות הרב יוסי שטיינברגר שליט”א.

בענייני שלום בית, חינוך, ונושאים הקשורים לטיפול מקצועי. עונים רבני בית ההוראה בשיתוף עם רבני
בינת הלב בינת הלב – 1599.590590 הקו הפתוח להורים ומחנכים להתייעצות
עם רבנים ויועצים מומחים, בענייני ילדים, נוער, מתבגרים ומבוגרים ובתא המשפחתי

 

הבהרה: המענה הניתן באתר ניתן לשואל בהתייחס לעובדות אותן הוא מסר. לפיכך, אין בייעוץ ההלכתי הניתן באתר משום חוות דעת הלכתית מחייבת. במקרה של צדדים לסכסוך המעוניינים לקבל חוות דעת מחייבת, על שניהם לפנות יחדיו.

בכל ענייני האתר נא לפנות למנהל האתר הרב מאיר יצחק וינד.

לשאלות דחופות ניתן לפנות לטלפון 057-3167845